Kiralik aracinizi arayin, kiyaslayin ve ayirtin
Teslim alma yeri
Portela, Lisboa, 1700-008 (Portekiz)
Teslim etme yeri
Hangi ülkedensiniz?
Sürücünün yaşı
Neden carrentalbargains.com?
Sınırsız Kilometre
Bütün standart sigortalar dahil
Tedarikci karşılaştırması
Kredi kart ücreti alınmamakta
Alışa 48 saat kala ücretsiz iptal
Arıza yardımı
Ücretsiz değişiklik

Araç Kiralama Lisbon Havaalani

Lizbon Havaalanı Lizbon Portela Havaalanı başka bir isimle bilinir. Havaalanı (kod LIS) Portekiz için ana giriş noktası ve Güney Avrupa'da çok önemlidir çünkü bölgedeki en büyük imkanlar arasındadır. O hala hizmet sunumu için seyahat etmek geliştirmek için genişletilmiş ediliyor. Lizbon Havaalanı başkentin kuzeyinde yer alan 7 kilometre uzaklıktadır. Bu otel, trafik sıkışıklığı ya da uzun sürücüler sıkıntı olmadan alabilirsiniz söyler. Bu nedenle Kiralık Araç alabilirsiniz ve birkaç dakika içinde otel odasında rahatlatıcı olacaktır.

Çok yorgun değilseniz, havaalanında rahatlayabilir ve işinizi ücretsiz kablosuz internet bağlantısı sayesinde yakalamak gibi bir ısırık veya herhangi veya restoran ve kafeler, bir içki keyfini çıkarın. Ayrıca, para forex Büroları itibariyle yerel para birimi için değiştirebilir veya gün için gereksinim duyabileceğiniz şeyler biraz alışveriş yapmak. Havaalanında alışveriş harika çünkü değil vergilendirilir büyük fiyatları keyfine varacaksınız.

En kaliteli olanaklar ve hizmetler Lizbon Havaalanı'nda otelinize baş önce havaalanında kısa kalmak zevk sağlamak için vardır. Bebek bakım tesisleri, Bagaj bölümü, yaptı toplantı salonu emniyeti ve rahatı burada iken İmkanları bazılarıdır. Fiziksel olarak meydan okuyan insanlar saygı ile kabul edilir ve bu yüzden ihtiyaçlarını hizmet özellikleri tüm Lizbon Havaalanı yüklenir.

Havaalanından şehre hareket

Bir otobüs ya da taksi yolculuğu şehir merkezini almak için rahat bir yol olduğunu ve taksi şu ek bir ücret karşılığında otele alabilir. Lizbon Havaalanı yakınlık şehrin diğer Havaalanı Portekiz ve Avrupa'da geniş üzerinde bir kenar verir. İndiğin sonra otel yatağının ayrı tutan tek Gümrükleme işlemi bir süreçtir ve bundan sonra sen otel odanızda bir kaç dakika içinde rahatlatıcı olacaktır.

Bir araba kiralama

Yolun anlaşılacağı gibi ağ bu şehir, Lizbon farklı konumlar ziyaret için kullanarak olacak bir araba kiralayabilirsiniz. Araç Kiralama Şirketleri nerede rezervasyon işleyebilir gelenler ve şehir için yolda olacak araba kiralama sonra stratejik bir konuma sahip bulunmaktadır.

Gezi

Lizbon için bilinen koloni tarihi dışında size zaman keyfine varacaksınız waterfronts, tepenin manzaralar, ulusal çini Müzesi, Manastırı St Jerome, Feira da Ladra ve Cascais.

Koleksiyon Hedef

Harita:

Müşteri değerlendirmesi
Değerlendirme: (4,7 üzerinden 5)
Yakın yerler
» Prior Velho (1,6 km)
Av. Severiano Falcao, No 3, Prior Velho, Lisbon, 2685 379, 2685 379
» Lisbon Prior Velho (1,9 km)
Lisboa, 1800 255
» Odivelas (4,4 km)
Avenida Das Acácias, 4 a Colinas Do Cruzeiro, Odivelas, 2675 221
Rua Castilho, 72, Lisbon, 1250
Lisboa, 1050 016
» Carnaxide (10,5 km)
Edifício Azevedos, Estrada Do Zambujal, Alfragide, Amadora, 2614 000
» Miraflores (10,6 km)
Ed.amadeu Sousa Cardoso, Miraflores, 1495 131
» Montijo (15,0 km)
Estrada Nacional 5, Zona Industrial Pau Queimado, Afonsoeiro, Montijo, 2870 832
» Oeiras (16,3 km)
Oeiras Tagus Park, Núcleo Central Loja Nº 138, Oeiras, 2740 122
» Mem Martins (19,5 km)
Mem Martins, 2725 410
Sitemap