Hledat, porovnejte a rezervovat auto
Zvednout
Portela, Lisboa, 1700-008 (Portugalsko)
Odjet
Odkud jste?
Věk
Proč carrentalbargains.com?
Neomezený počet najetých kilometrů
Zahrnuje všechny standardní pojištění
Porovnat 1 200 dodavatelé
Žádné poplatky za kreditní kartu
Bezplatné Storno až do 48 hodin
Rozložit pomoc
Skvělé ceny zaručené

Pronájem Auta Lisbon letiště

Lisabonské letiště je znám pod jiným názvem jako Lisabon Portela letiště. Letiště (kód LIS) je hlavní vstupní bod do Portugalska a je velmi významný, v jižní Evropě protože je mezi největší zařízení v regionu. To se stále rozšiřuje zlepšit poskytování služeb cestujícím. Lisabonské letiště se nachází 7 kilometrů na sever od hlavního města. To vám řekne, že se můžete dostat do hotelu bez obtěžování dopravní zácpy nebo dlouhé jednotky. Můžete tedy vybrat vypůjčené auto a během několika minut, budete relaxaci v hotelovém pokoji.

Pokud si nejste velmi unavená, můžete relaxovat na letišti a užijte si kousnout nebo drink v libovolné nebo restauracích a kavárnách, jak držet krok s vaší prací díky bezplatné bezdrátové připojení k Internetu. Můžete také změnit své peníze na místní měny na forex úřadech nebo udělat nějaké nákupy věcí, které budete potřebovat pro daný den. Nákup na letišti je skvělý, protože se těší skvělé ceny, které nejsou zdaněny.

Špičkové vybavení a služby na letišti v Lisabonu mají za cíl zajistit těšit váš krátký pobyt na letišti, než zamíříte do vašeho hotelu. Zařízení péče o dítě, nechal zavazadla sekce, zasedací místnosti jsou některé ze zařízení, která zajistí vaši bezpečnost a pohodlí, zatímco zde. Lidé, kteří jsou fyzicky napadena jsou s ohledem na, a tak jsou nainstalována zařízení, které slouží jejich potřebám po celém Lisabonské letiště.

Přesun z letiště do města

Autobusem nebo taxíkem za je pohodlný způsob, jak dostat do centra města, a taxíky vás zavezou přímo do vašeho hotelu v dodatečných nákladů. Blízkost letiště Lisabon k městu dává výhodu nad jiné letiště v Portugalsku a v Evropě obecně. Po zemi, jediný proces, který vás udržuje odděleně od hotelu posteli je proces odbavení a poté se budete relaxační za pár minut v hotelovém pokoji.

Pronájem auta

Jak dlouho berete na cesty síť jsem toto město, si můžete pronajmout auto, které budete používat k návštěvě různých atrakcí v Lisabonu. Půjčovny aut jsou strategicky umístěny na příjezdy, kde můžete zpracovat rezervace a po rent - a - car vám bude na vaší cestě do města.

Okružní

Kromě koloniální historii, že Lisabon je známá ocení váš čas na pobřežní plochy, kopce výhledy, dlaždice národní muzeum, klášter sv. Jeroným, Feira da Ladra a Cascais.

Kolekce Cíl

Mapa:

Hodnocení Zákazníků
Hodnocení: (4,7 z 5)
Blízké Destinace
» Prior Velho (1,6 km)
Av. Severiano Falcao, No 3, Prior Velho, Lisbon, 2685 379, 2685 379
» Lisbon Prior Velho (1,9 km)
Lisboa, 1800 255
» Odivelas (4,4 km)
Avenida Das Acácias, 4 a Colinas Do Cruzeiro, Odivelas, 2675 221
Rua Castilho, 72, Lisbon, 1250
» Lisbon centrum (6,3 km)
Lisboa, 1050 016
» Carnaxide (10,5 km)
Edifício Azevedos, Estrada Do Zambujal, Alfragide, Amadora, 2614 000
» Miraflores (10,6 km)
Ed.amadeu Sousa Cardoso, Miraflores, 1495 131
» Montijo (15,0 km)
Estrada Nacional 5, Zona Industrial Pau Queimado, Afonsoeiro, Montijo, 2870 832
» Oeiras (16,3 km)
Oeiras Tagus Park, Núcleo Central Loja Nº 138, Oeiras, 2740 122
» Mem Martins (19,5 km)
Mem Martins, 2725 410
Sitemap