Meklējiet, Salīdziniet un Ietaupiet
Saņemšana
Portela, Lisboa, 1700-008 (Portugāle)
Atgriešanās
Jūsu dzīvesvietas
Vadītāju vecums
Kāpēc carrentalbargains.com?
Bezlimita kilometri
Apdrošināšana pret bojājumiem
Apdrošināšana pret zādzību
Bezmaksas kredītkardes apmaksa
Premium lokācijas nodeva
Vietējie nodokļi
Lidostas piemaksa

Auto Noma Lisabona Lidosta

Lisabonas lidostā tiek dēvēts Portela Lisabonas lidostu ar citu nosaukumu. Lidostas (kods LIS) ir galvenās ieejas punkts Portugāles un ir ļoti nozīmīgs Eiropas dienvidos, jo ir starp lielākajiem iespējas reģionā. Tas ir joprojām tiek izvērsta, lai uzlabotu pakalpojumu sniegšanas ceļotājiem. Lisabonas lidostā ir atrodas 7 kilometrus uz ziemeļiem no galvaspilsētas. Tas stāsta, ka jums, lai jūsu viesnīcu bez neērtības satiksmes sastrēgumi vai ilgi diskus. Tāpēc jūs varēsiet īrētu mašīnu un dažu minūšu laikā, jums būs relaksējošu savā viesnīcas numurā.

Ja esat ļoti noguris, varat atpūsties lidostas un baudīt sakodiens vai iedzert kādu vai restorānos un kafejnīcās, kā jūs panākt ar savu darbu, pateicoties bezmaksas bezvadu interneta pieslēgums. Var mainīt savu naudu vietējā valūtā par forex biroji arī darīt dažas lietas, kas var būt nepieciešami, lai diena iepirkšanās. Iepirkšanās lidostā ir lieliska, jo jūs baudīt lieliskas cenas, kas netiek aplikti ar nodokli.

Augstākās kvalitātes ērtības un pakalpojumus Lisabonas lidostā, lai nodrošinātu, ka jums patiks jūsu īstermiņa lidostā pirms tu dodies uz jūsu viesnīcu. Bērnu aprūpes iestādēs, Kreisā sekcija bagāžas, sanāksmju telpas ir tikai daži no iekārtām, kas nodrošina drošību un komfortu, bet šeit. Cilvēki, kas ir fiziski apstrīdēja uzskatāmi ar augstu cienīja, un iekārtām, kas kalpo viņu vajadzībām uzstādītai pa visu Lisabonas lidostu.

Pārejot no lidostas uz pilsētu

Autobusu vai taksometru braukt ir ērts veids, kā nokļūt no pilsētas centra un taksometru var tevi tieši uz jūsu viesnīcu ar papildu izmaksām. Lisabonas lidostu tuvumā pilsētas dod tai pārsvaru pār citiem lidostas Portugālē un Eiropu kopumā. Pēc tam, kad tu zemi, vienīgais process, kas notur jūs atsevišķi no viesnīcas gultā ir muitošanas procesu un pēc tam jums būs relaksējoša pāris minūtēs pie viesnīcas istabā.

Renting automašīnu

Kā jūs saprotat, ceļu tīkla es šajā pilsētā, jūs var īrēt automašīnu, kuru izmantosiet apmeklēt dažādas atrakcijas, Lisabonā. Automašīnu nomas uzņēmumi ir stratēģiski izvietotas pie iebraucēju, kur jūs varat apstrādāt rezervāciju, un pēc tam, kad jūs nomas auto jums būs pa ceļam uz pilsētu.

Ekskursijas

Neatkarīgi no Lisabonas ir pazīstama ar koloniālo vēsturi, jums jautri pavadīt laiku pie waterfronts, hilltop skatījumu, valsts flīžu muzeja, klosteris, Sv, da Feirā Ladra un Cascais.

Transportlīdzeklis Savākšanas

Karte:

Klientu
Novērtējums: (4,7 no 5)
Galamērķos
» Prior Velho (1,6 km)
Av. Severiano Falcao, No 3, Prior Velho, Lisbon, 2685 379, 2685 379
Lisboa, 1800 255
» Odivelas (4,4 km)
Avenida Das Acácias, 4 a Colinas Do Cruzeiro, Odivelas, 2675 221
Rua Castilho, 72, Lisbon, 1250
Lisboa, 1050 016
» Carnaxide (10,5 km)
Edifício Azevedos, Estrada Do Zambujal, Alfragide, Amadora, 2614 000
» Miraflores (10,6 km)
Ed.amadeu Sousa Cardoso, Miraflores, 1495 131
» Montijo (15,0 km)
Estrada Nacional 5, Zona Industrial Pau Queimado, Afonsoeiro, Montijo, 2870 832
» Oeiras (16,3 km)
Oeiras Tagus Park, Núcleo Central Loja Nº 138, Oeiras, 2740 122
» Mem Martins (19,5 km)
Mem Martins, 2725 410
Sitemap