Hľadajte, Porovnajte a Ušetríte
Vyzdvihnutie
Portela, Lisboa, 1700-008 (Portugalsko)
Odovzdanie
Kde ste prišiel z?
Vek vodiča
Prečo carrentalbargains.com?
Neobmedzené kilometre
Havarijné poistenie
Poistenie proti krádeži
Bez poplatkov za platbu kreditnou kartou
Bez poplatkov za zmeny v rezervácii
Najnižšia garantovaná cena
Najlepšie ceny garantované

Požičovňa Áut Lisabonské Letisko

Lisabonské letisko je známe pod iným názvom ako letisko Portela v Lisabone. Letisko (kód LIS) je hlavnou vstupnou bránou do Portugalska a je veľmi významná v južnej Európe preto patrí medzi najväčšie zariadeniach v regióne. To je stále rozširuje na zlepšenie poskytovania služieb pre cestujúcich. Lisabonské letisko sa nachádza 7 km na sever od hlavného mesta. To vám povie, že môže dostať do hotela bez obťažovania z dopravnej zápchy alebo dlhé disky. Môžete si teda vybrať prenajatým autom, a počas niekoľkých minút, budete mať relaxačné vo svojej hotelovej izbe.

Ak nie ste veľmi unavený, môžete relaxovať na letisku a Užite si sústo alebo piť niektorý alebo reštaurácií a kaviarní, ako ste dohnať svoju prácu vďaka bezplatné bezdrôtové pripojenie k internetu. Môžete tiež zmeniť svoje peniaze do miestnej meny forex úrady alebo nakupovať niektoré z vecí, ktoré potrebujete pre daný deň. Nakupovanie na letisku je skvelé, pretože si vychutnať skvelé ceny, ktoré nie sú zdaňované.

Kvalitné vybavenie a služby hotela Lisbon letisko majú zabezpečiť si svoj krátky pobyt na letisku pred vami hlavu do svojho hotela. Dieťa starostlivosť, ľavá sekcia Úschovňa, zasadacie miestnosti sú niektoré zariadenia, ktoré zabezpečia vašu bezpečnosť a pohodlie a zároveň tu. Ľudia, ktorí sú fyzicky napadla považujú vysoké vzhľadom, a tak sú nainštalované zariadenia, ktoré slúžia ich potreby celého letiska v Lisabone.

Presun z letiska do mesta

Autobusom alebo taxíkom je pohodlný spôsob, ako dostať do centra mesta, a taxi môže vás priamo do hotela pridané cenu. Blízkosť letiska v Lisabone do mesta dáva výhodu nad ostatnými letisko v Portugalsku a Európy ako celku. Po zemi, jediný proces, ktorý vás udrží oddelený od hoteli posteli je proces zúčtovania a po tom, budete mať relaxačné pár minút v hotelovej izbe.

Prenájom auta

Tak dlho, ako ste pochopili cestnej siete toto mesto, môžete si prenajať auto, ktoré budete používať na návštevu rôznych zaujímavostí v Lisabone. Autopožičovne sú strategicky umiestnené v príletovej hale, kde môžete proces rezervácie a po rent - a - car, bude vám na vašej ceste do mesta.

Pamätihodnosti

Okrem koloniálnej histórie, že Lisabon je známe, užijete si čas na waterfronts kopci priehľady, národné dlaždice múzeum, kláštor St Jerome, Feira da Ladra a Cascais.

Vyzdvihnutie

Mapa:

Hodnotenie Zákazníkov
Hodnotenie: (4,7 z 5)
Neďaleké Destinácie
Lisboa, 1800 255
» Odivelas (4,4 km)
Avenida Das Acácias, 4 a Colinas Do Cruzeiro, Odivelas, 2675 221
Rua Castilho, 72, Lisbon, 1250
» Lisabonská (6,3 km)
Lisboa, 1050 016
» Meste Carnaxide (10,5 km)
Edifício Azevedos, Estrada Do Zambujal, Alfragide, Amadora, 2614 000
» Miraflores (10,6 km)
Ed.amadeu Sousa Cardoso, Miraflores, 1495 131
» Montijo (15,0 km)
Estrada Nacional 5, Zona Industrial Pau Queimado, Afonsoeiro, Montijo, 2870 832
» Oeiras (16,3 km)
Oeiras Tagus Park, Núcleo Central Loja Nº 138, Oeiras, 2740 122
» Rio de Mouro (17,3 km)
» Mom Martins (19,5 km)
Mem Martins, 2725 410
Sitemap