Szukaj, porównaj i rezerwuj auto
Miejsce odbioru
Portela, Lisboa, 1700-008 (Portugalia)
Miejsce zwrotu
Skąd jesteś?
Wiek kierowcy
Dlaczego carrentalbargains.com?
Przebieg bez limitu
Obejmuje wszystkie standardowe ubezpieczenia
Porównaj wszystkich dostawców
Brak opłaty przy płatności kartą
Darmowe anulowanie w ciągu 48 godzin
Pomoc drogową
Darmową zmianę rezerwacji

Wypozyczalnia Samochodów Lizbona Lotnisko

Lotnisko Lizbona jest znana pod inną nazwą jako Lotnisko Lizbona - Portela. Lotnisko (kod LIS) jest punkt wejścia głównego do Portugalii i jest bardzo istotne w południowej Europie ponieważ jest wśród największych Udogodnień w regionie. Jest nadal rozbudowywana do zwiększenia świadczenia usług dla turystów. Lotnisko Lizbona jest położony 7 km na północ od stolicy. To mówi, że można dostać się do hotelu bez uciążliwości korków lub długie dyskami. Można zatem wybrać wynajęty samochód i w ciągu kilku minut, będzie relaks w pokoju hotelowym.

Jeśli nie jesteś bardzo zmęczony, można zrelaksować się na lotnisku i cieszyć się ugryzienie lub wypić drinka w każdym lub restauracji i kawiarni, jak dogonić swoją pracę dzięki bezpłatny bezprzewodowy dostęp do Internetu. Można również zmienić swoje pieniądze do lokalnej waluty forex biura lub zrobić zakupy z rzeczy, które trzeba na dzień. Zakupy na lotnisku jest wielki, ponieważ będziesz cieszyć się korzystnych cenach, które nie są opodatkowane.

Najwyższej jakości udogodnienia i usługi na lotnisku Lizbona są tam do zapewnienia Państwu krótki pobyt na lotnisku przed wyruszeniem do hotelu. Noworodek opieki, Lewa sekcja bagażu, sale konferencyjne są obiekty, które zapewniają bezpieczeństwo i komfort podczas. Ludzie, którzy są fizycznie wyzwany są traktowane z dużym szacunkiem, a więc urządzenia, które służą ich potrzeby są zainstalowane na lotnisko Lizbona.

Przeprowadzka z lotniska do miasta

Autobusem lub taksówką jest wygodny sposób dotrzeć do centrum miasta, i taksówką można dostać się bezpośrednio do hotelu za dodatkową opłatą. Bliskość lotniska Lizbona miasta daje przewagę nad inne lotniska w Portugalii i Europa w ogóle. Po ziemi, tylko procesu, który utrzymuje się oddzielne z łóżka hotel jest proces rozliczania i po tym, będzie relaks w kilka minut w pokoju hotelowym.

Wynajem samochodu

Tak długo, jak możesz zrozumieć drogi sieciowe to miasto, można wynająć samochód, który będzie używany do różnych atrakcji w Lizbonie. Wypożyczalnie samochodów są strategicznie zlokalizowany w hali przylotów, gdzie możesz przetworzyć Rezerwacja, a po ci rent - a - car, będziesz na najlepszej drodze do miasta.

Zwiedzanie

Oprócz kolonialnej historii, która znana jest z Lizbony będzie spędzić czas w nabrzeży, widoki na wzgórzu, Muzeum Narodowego dachówka, klasztor św Jerome, Feira da Ladra i Cascais.

Kolekcja Przeznaczenia

Mapa:

Ocena Klienta
Ocena: (4,7 z 5)
Miejsca w pobliżu
» Prior Velho (1,6 km)
Av. Severiano Falcao, No 3, Prior Velho, Lisbon, 2685 379, 2685 379
Lisboa, 1800 255
» Odivelas (4,4 km)
Avenida Das Acácias, 4 a Colinas Do Cruzeiro, Odivelas, 2675 221
Rua Castilho, 72, Lisbon, 1250
» Lizbona Centrum (6,3 km)
Lisboa, 1050 016
» Carnaxide (10,5 km)
Edifício Azevedos, Estrada Do Zambujal, Alfragide, Amadora, 2614 000
» Miraflores (10,6 km)
Ed.amadeu Sousa Cardoso, Miraflores, 1495 131
» Montijo (15,0 km)
Estrada Nacional 5, Zona Industrial Pau Queimado, Afonsoeiro, Montijo, 2870 832
» Oeiras (16,3 km)
Oeiras Tagus Park, Núcleo Central Loja Nº 138, Oeiras, 2740 122
» Mem Martins (19,5 km)
Mem Martins, 2725 410
Sitemap