Kiralik aracinizi arayin, kiyaslayin ve ayirtin
Teslim alma yeri
Malaga Airport, Malaga, 29004 (İspanya)
Teslim etme yeri
Hangi ülkedensiniz?
Sürücünün yaşı
Neden carrentalbargains.com?
Sınırsız Kilometre
Bütün standart sigortalar dahil
Tedarikci karşılaştırması
Kredi kart ücreti alınmamakta
Alışa 48 saat kala ücretsiz iptal
Arıza yardımı
Ücretsiz değişiklik

Araç Kiralama Malaga Havaalani

Turizm için geldiğinde bu ülkenin ana turistik cazibe bölge Costa del Sol - tercüme kıyısında güneşin – hizmet veren uluslararası bir Havaalanı (kod AGP), çünkü Malaga İspanya önemli bir yükleme havaalanıdır. Malaga Havaalanı Madrid, Palma de Mallorca ve Barselona sonra dördüncü en yoğun olduğu.

Malaga şehir güneybatıda bulunan 8 kilometre uzaklıktadır. Havaalanına direkt uçuş birçok uluslararası hedeflere doğru çalışır ve bu nedenle bu havaalanına indiğinizde dünya standartlarında hizmet emin olabilirsiniz.

Malaga Havaalanı'nda Kolaylıklar

Malaga Havaalanı'nda detaylı Havaalanı transferleri dışında seyahat deneyimi burada Malaga'da olabildiğince keyifli hale getirmek için kullanabileceğiniz diğer üst sınıf sosyal bulacaksınız. Bazıları ATM'ler ve Exchange kabinleri, Restoran ve kafeler, VIP Salonu, acil durumlar, gümrüksüz satış mağazaları ve uluslararası havaalanında bekleyebilirsiniz modern olanaklar daha fazla Tıp Merkezi toplantı salonları, chapel, bazı iş üzerinde yakalamak için isteyenler için kablosuz internet bulunmaktadır.

Fiziksel engelliler insanlar nerede özel bakım onların hareketleri kolay, uygun tuvalet, tekerlekli sandalye erişimi ve özel park yerleri tüm otoparklar yapmak rampalar üzerinden sunulan Malaga Havaalanı'nda kendi yeriniz var.

Malaga Havaalanı ve biraz yorgun hissediyorum nerede bir dinlenme gerekir indiğin zaman dinlenmek ve enerji İspanya büyük bu bölgeye getirilen tatil misyonu ile devam etmek için yeniden Malaga Havaalanı içinde bir otel odasında kitap olabilir çünkü hemen seyahat etmek zorunda değilsiniz.

Havaalanı dışında seyahat

Çünkü Malaga Havaalanı ulaşım için ve tesisinden çeşitli araçlarının bütçenizi kullanacağınız, Havaalanı transferi türü belirler. Tren ve metro, otobüs, antrenörler, mekikler, kasaba el, limuzin ve taksiler vardır. Ayrıca herhangi bir gelenler yer alan araç kiralama şirketleri kullanılabilir bir Kiralık Araba Servisi için düzenleyebilirsiniz.

Ne zaman kendiniz ve aileniz Kiralık bir arabayla sürüş dünyanın bu kısmında keşfi çok kolay ve keyifli olacak. Böylece bir araba ile sağlamak ve tek bir paket olarak konaklama hizmeti sunmak, kalacak mısın otel ile düzenleyin Eğer aşağı bir araba kiralama maliyeti getirebilir. İndirimli teklif - ecek var olmak çok ekonomik ne zaman tek bir paket olduğunu ve aynı zamanda çok sayıda hizmet sağlayıcıları ile ilgili acele önlemek olacaktır.

Ayrıca otel, ziyaret etmeniz gerekir en iyi cazibe yerler için bir rehber için talep edebilir. Hala canlı ve bilgilendirici deneyiminizi yapmak için bir kılavuz aynı otelden kiralayabilirsiniz.

Koleksiyon Hedef

Harita:

Müşteri değerlendirmesi
Değerlendirme: (4,7 üzerinden 5)
Yakın yerler
C/ Orotava 33, Malaga, 29006
» Torremolinos (4,6 km)
Torremolinos, 29620
No Truck Return*no Admite Furgoneta, No Truck Return*no Admite Furgonetas, Malaga, 29002
» Malaga Carretería (7,9 km)
C/ Carreteria Nº82, Malaga, 29008
Avenida De Antonio Machado 42, Benalmadena, 29630, Málaga
» Benalmadena (9,3 km)
Paseo Maritimo 64, Galeria Comercial H Yaramar, Fuengirola, 269640, Málaga
» Malaga Fuengirola (19,0 km)
Calle Martinez Catena 6. Hotel Las Palmeras., Malaga, 29640
» Malaga Antequera (40,0 km)
Manuel De Aguilar 64, Antequera, 29200
Marbella, 29600
Sitemap