Otsing, Võrdlus ja Kokkuhoid
Võtmine
Portela, Lisboa, 1700-008 (Portugal)
Tagastus
Teie elukoha
Juhi vanus
Miks carrentalbargains.com?
Limiteerimata Kilomeetrit
Kolmanda Osapoole Vastutus
Avariikindlustus
Ei krediitkaarditasusid
Asukoha Tasud
Kohalikud Maksud
Lennujaama Lisatasu

Autorent Lissaboni Lennujaam

Lissaboni lennujaam on teise nime järgi tuntud Lissaboni Portela lennujaam. Lennujaama (kood LIS) on Portugali peamine lähtepunkt ja on väga oluline Lõuna - Euroopas sest on üks piirkonna suurimaid vahendid. See on ikka tegu suurendada teenuste osutamise reisijatele. Lissaboni lennujaam on asub 7 kilomeetrit põhja pealinnas. See ütleb sulle, et saad oma hotelli ilma häirivate liiklusummikud või pikkade drives. Seetõttu saate kätte oma renditud autoga ja mõne minuti jooksul, siis oleks lõõgastav tuppa.

Kui oled väga väsinud, võite lõõgastuda lennujaama ja nautida hammustada või mõni või restoranid ja kohvikud, jooke, nagu te jõuda oma tööd tänu traadita internetiühendust. Saate muuta oma raha forex bürood kohalikus valuutas või asi, peate võib - olla päev sisseoste teha. Oste lennujaam on suur, sest saate nautida suurepäraseid hindu, mis on maksustatavad.

Parima kvaliteediga mugavusi ja teenuseid, mis on Lissaboni lennujaam on seal tagada, et te naudite oma lühikese viibimise lennujaamas enne kui pea oma hotelli. Baby hooldusasutustes, jätta pagasi sektsiooni, koosolekute ruumid on mõned vahendid, mis tagavad teie ohutuse ja mugavuse kuigi siin. Inimesed, kes füüsiliselt όles peetakse kõrge arvestades ja vahendid, mis rahuldavad nende vajadusi paigaldamisel üle Lissaboni lennujaam.

Lennujaamast linna kolimist

Bussi või taksoga sõita on mugav viis jõuda kesklinna takso saab viivad teid otse oma hotellist on lisatud eest. Linna Lissaboni lennujaama lähedus annab see serva üle teiste lennujaama Portugalis ja Euroopas tervikuna. Pärast seda, kui te maal, ainus protsess, mis hoiab teid eraldi aseme hotel on kontrollimise protsess ja pärast seda, siis tuleb mõne minuti lõõgastav tuppa.

Üürile auto

Kui sa mõistad tee võrgu ma selles linnas, saate rentida auto, mida te kasutate külastada erinevaid vaatamisväärsusi Lissabonis. Autorendifirmad on strateegiliselt asub, kus saate käigus broneeringu saabumiste ja pärast sul on oma viis linna rent - a - car.

Vaatamisväärsused

Peale colonial ajalugu, mis on tuntud Lissaboni, naudid teie aega kaldapiirkonna, mäe vistas, riiklike tile museum, monastery St. Jerome, Feira da Ladra ja Cascais.

Korja asukoht

Kaarti:

Kliendi Hinnang
hinne: (4,7 / 5)
Sihtkohale lähimast kohast
» Prior Velho (1,6 km)
Av. Severiano Falcao, No 3, Prior Velho, Lisbon, 2685 379, 2685 379
Lisboa, 1800 255
» Odivelas (4,4 km)
Avenida Das Acácias, 4 a Colinas Do Cruzeiro, Odivelas, 2675 221
Rua Castilho, 72, Lisbon, 1250
» Lissabon Kesklinn (6,3 km)
Lisboa, 1050 016
» Carnaxide (10,5 km)
Edifício Azevedos, Estrada Do Zambujal, Alfragide, Amadora, 2614 000
» Miraflores (10,6 km)
Ed.amadeu Sousa Cardoso, Miraflores, 1495 131
» Montijo (15,0 km)
Estrada Nacional 5, Zona Industrial Pau Queimado, Afonsoeiro, Montijo, 2870 832
» Oeiras (16,3 km)
Oeiras Tagus Park, Núcleo Central Loja Nº 138, Oeiras, 2740 122
» Mem Martins (19,5 km)
Mem Martins, 2725 410
Sitemap