Hľadajte, Porovnajte a Ušetríte
Vyzdvihnutie
Apt.2024, Faro, 8005-999 (Portugalsko)
Odovzdanie
Kde ste prišiel z?
Vek vodiča
Prečo carrentalbargains.com?
Neobmedzené kilometre
Havarijné poistenie
Poistenie proti krádeži
Bez poplatkov za platbu kreditnou kartou
Bez poplatkov za zmeny v rezervácii
Najnižšia garantovaná cena
Najlepšie ceny garantované

Požičovňa Áut Letisko Faro

Mnoho návštevníkov do Portugalska Faro letiska každý rok. Portugalsko je známy pre jeho úžasné pobrežia, a je ideálnym miestom na návštevu na veľkej pláži dovolenku. Tu môžete tiesňava na fantastické morské plody čerstvé z úlovok dňa. Môžete tiež vychutnať languorous dni na pláži, lov tan alebo vychutnať niektoré z vodných športov. Tam je veľa v Portugalsku pre každého, kto hľadá zábavu čas preč z domu.

Zaujímavých miest k návšteve, použitie vozidla najať služby počas vašej dovolenky v Portugalsku

  • Algarve- Algarve je orientované na juh pobrežia kontinentálnom Portugalsku, kde sa nachádza administratívne centrum Portugalsko, známy ako Faro. Tento región v Portugalsku je známy pre svoje rezorty, golfových ihrísk a pláže. Mnoho turistov sa hrnú do Algarve Faro letiska každý rok je známy ako dokonalý útek v Portugalsku. Mnoho ľudí radšej používať služby, Požičovňa áut sa dostať okolo, a navštíviť miesta Marinha pláže, Zoomarine Algarve, Vila Real de Santo António a starého mesta medzi iné atrakcie.
  • Alentejo- Táto oblasť pokrýva takmer tretina z Portugalska a ponúka turistom úplne inú scénu z čo prežívajú v Algarve. Turistov, ktorí prichádzajú do Portugalska cez letisko Faro používať služby, Požičovňa áut navštíviť Alentejo a vychutnať poľnohospodárskej krajiny v regióne. Tu nájdete vinice, z ktorých sú vyrobené skvelých vín v pšeničné polia a plantáže korku. Pomocou nájomného za auto služby z letiska Faro, návštevníci Alentejo tiež poteší návštevou opevneného mesta Évora a Elvas. Tieto obce ponúkajú turistom pohľad na úchvatný architektúry, ako je katedrála, niektoré stredoveké hradby, rovnako ako rímsky chrám.
  • Lisabon- mnoho turistov, ktoré lietajú do Portugalska cez letisko Faro prísť na návštevu Lisabon. Lisabon je umiestnenie Vasco da Gama miesto odpočinku. Milovníkov histórie Jerónimos kláštora, kde nájdete cirkvi, kde sú pochované pozostatky veľkého bádateľ pomocou služby, Požičovňa áut. Ďalšie atrakcie v Lisabone sú hrad, Belem Tower a Madre De Deus kláštora sv. Poteší milovníkov umenia, múzeum Berardo a múzeum Calouste Gulbenkian tam, kde existuje veľa nádherné umelecké kúsky.
  • Porto- keď prídete na letisko Faro, uistite sa, si prenajať auto a navštíviť Porto. Porto je domovom slávneho portské víno, a existuje veľa úžasné architektonické zaujímavosti tu k návšteve. Niektoré dobré príklady sú Church São Francisco, Dom Luis mosta, Serralves múzeum, Casa da Musica a Queijo hradu.

Vyzdvihnutie

Mapa:

Hodnotenie Zákazníkov
Hodnotenie: (4,7 z 5)
Neďaleké Destinácie
» Faro Čierna Hora (1,5 km)
Estrada Do Aeroporto, Faro, 8000 124
» Faro (3,1 km)
Av.da Republica,2, Faro, 8000 079
» Almancil (6,4 km)
» Quarteira (12,9 km)
Av. Infante Sagres 171, Cv Esq., 8125 157, Quarteira, 8125 157
» Vilamoura (16,9 km)
Delta Marina,lj.1, Vilamoura, 8125 448
» Albufeira (23,9 km)
Marina De Albufeira, Albufeira, 8200 394
» Albufeira West (29,9 km)
Rua Do Castelo, Torre Velha, Albufeira, 8200 385
Aldeamento Pedras D'el Rei, St Luzia, Tavira, 8800
» Armacao De Pera (38,0 km)
Alporchinhos, Armacao De Pera, 8400 450
» Carvoeiro (45,4 km)
Edificio Leme 40, Praia Do Carvoeiro, 8400 508
Sitemap