Hľadajte, Porovnajte a Ušetríte
Vyzdvihnutie
Malaga Airport, Malaga, 29004 (Španielsko)
Odovzdanie
Kde ste prišiel z?
Vek vodiča
Prečo carrentalbargains.com?
Neobmedzené kilometre
Havarijné poistenie
Poistenie proti krádeži
Bez poplatkov za platbu kreditnou kartou
Bez poplatkov za zmeny v rezervácii
Najnižšia garantovaná cena
Najlepšie ceny garantované

Požičovňa Áut Letisko Malaga

Letisko Malaga je významné inštalácie v Španielsku, pokiaľ ide o cestovný ruch, pretože to je medzinárodné letisko (kód AGP), ktoré ponúka Costa del Sol - preložené pobrežie slnka – hlavnou turistickou atrakciou regiónu tejto krajiny. Po Madride, Palma de Mallorca a Barcelona, letisko Malaga je najrušnejším.

To sa nachádza 8 km na juhozápad od mesta Malaga. Letisko prevádzkuje priame lety do mnohých medzinárodných destinácií a preto si môžete byť istí world - class služby keď pozemky na tomto letisku.

Vybavenie na letisko Malaga

Okrem podrobných letiskové transfery na letiska Malaga, nájdete ďalšie prvotriedne vybavenie, ktoré môžete použiť, aby vaše cestovné zážitok ako príjemný, ako to môže byť tu v Malage. Niektoré z nich sú bankomaty a výmena stánkov, reštaurácií a kaviarní, bezdrôtové pripojenie k internetu pre tých, kto by chcel dobehnúť na nejakú prácu, zasadacie miestnosti, kaplnky, VIP salónik, lekárske centrum pre mimoriadne udalosti, Duty - free obchody a ďalšie moderné vybavenie, ktoré môžete očakávať na medzinárodnom letisku.

Fyzicky napadli ľudí mať svoj priestor letiska Malaga, kde je ponúkaný špeciálna starostlivosť cez rampy, aby ich pohyby jednoduché, vhodné umyvárne, prístup s invalidným vozíkom a vyhradené parkovacie miesta na všetkých parkoviskách.

Keď sa dostanete na letisko Malaga a cítiť trochu unavený kde budete potrebovať odpočinok musieť cestovať ihneď, pretože si môžete rezervovať hotelová izba v rámci letiska Malaga občerstviť a získať energiu pokračovať s misiou dovolenku, ktorý vás priviedol na túto veľkú oblasti Španielska.

Cestovanie z letiska

Váš rozpočet určuje, aké letiskový transfer budete používať, pretože v Malaga letisko sú rôzne dopravné prostriedky do a zo zariadenia. Tam je železničná a metro, autobusy, autobusy, raketoplány, mesto automobilov, limuzíny a taxi. Môžete tiež zorganizovať pre službu prenájmu áut, ktoré je dostupné zo všetkých autopožičovní nachádzajú v príletovej hale.

Prieskum tejto časti sveta bude veľmi ľahké a príjemné, keď šoférujete sami seba a svoju rodinu do požičovne. Môžete si priniesť nákladov na prenájom auta dole, ak môžete usporiadať v hoteli budete ubytovaní, tak, že môžu poskytnúť vám s autom a ponúka služby ubytovania v jednom balíku. Zvýhodnené ponuky bude veľmi úsporný, keď je jeden balík, a budete tiež vyhnúť ruchu sa zaoberá mnohých poskytovateľov.

Môžete tiež požiadať príručku od vášho hotela, najlepšie atrakcie miesta, ktoré by ste mali navštíviť. Stále môžete najať sprievodca od hotela rovnaké živú a informatívne.

Vyzdvihnutie

Mapa:

Hodnotenie Zákazníkov
Hodnotenie: (4,7 z 5)
Neďaleké Destinácie
C/ Orotava 33, Malaga, 29006
» Torremolinos (4,6 km)
Torremolinos, 29620
No Truck Return*no Admite Furgoneta, No Truck Return*no Admite Furgonetas, Malaga, 29002
» Bezplatnú (9,1 km)
Avenida De Antonio Machado 42, Benalmadena, 29630, Málaga
» Benalmadena (9,3 km)
Paseo Maritimo 64, Galeria Comercial H Yaramar, Fuengirola, 269640, Málaga
» Malaga Antequera (40,0 km)
Manuel De Aguilar 64, Antequera, 29200
» Marbella (40,3 km)
Marbella, 29600
N340 Kilometro 175, Ctra 340 K175 Puerto Banus, Nueva Andalucía, Marbella, 29660, Malaga
» Nerja (54,2 km)
Edificio Toboso Ii Local 8, Edificio Toboso Ii Local 8, Nerja, 29780, Málaga
Sitemap