Meklējiet, Salīdziniet un Ietaupiet
Saņemšana
Terminal De Llegadas, Alicante, 03071 (Spānija)
Atgriešanās
Jūsu dzīvesvietas
Vadītāju vecums
Kāpēc carrentalbargains.com?
Bezlimita kilometri
Apdrošināšana pret bojājumiem
Apdrošināšana pret zādzību
Bezmaksas kredītkardes apmaksa
Premium lokācijas nodeva
Vietējie nodokļi
Lidostas piemaksa

Auto Noma Alicante Lidosta

Alicante, Spain, izmantojot Alicante lidosta ir ostas pilsēta austrumu Spānijas piekrastē, kas ir slavens ar savu apbrīnojamo pludmales. Šī pilsēta ir mīļākie galamērķi Eiropas pilsoņiem, kas vēlas nokļūt prom par atvaļinājuma laikā ziemas sezonā. Tūristi patiks, jo tā ir saulaina vieta ar patīkami Vidusjūras klimats, kas ir ideāli piemērots āra jautri ar to saistītām darbībām. Pilnībā izbaudīt šarmu Alikantē un citās Spānijas pilsētās ir jārezervē auto nomas pakalpojumus.

  • Definīciju par īres- automašīnu noma pakalpojumus Alicante, saukts arī kā automašīnu īres kompānijām, kas izīrēt automašīnu uz noteiktu laiku. Daudzi tūristi, kas ierodas Spānijas atrast tās vērtības ērtības, ko sniedz ar personisko transporta līdzekļu. Iznomāt auto pakalpojumi ļauj tūristiem, izpētīt tūristu atrakcijas savas tempā un grafiks; tas ir kādi svētki ir par. Kad jūs doties uz brīvdienu, nekas ir tik saspringta, kā dzīvot savu dzīvi atkarībā no citu cilvēku grafikus un resursiem. Kad jūs noma automašīnu Alicante lidosta, jums nav jāpaļaujas uz citiem pārvadājumiem; jūs varat vadīt no vietas uz vietu jūsu tempā.
  • Javea- Alicante pludmales apmeklējums ir lieliska vieta, lai pludmales mīļotāji apmeklēt. Ir daudz pludmales tūristiem baudīt līdz ar to nav nepieciešams saņemt iestrēdzis vienā pludmalē ilgumu jūsu uzturēšanos šajā Spānijas pilsētā. Tūristiem, kas apmeklē Spāniju caur lidostu Alicante LaGrandella Beach Javea var sākt savas pludmales brīvdienas. Šī pludmale ir uzvarējis apbalvojumus par to labāko pludmali Spānijā. Šī pludmale pie Javea ir pakava formas līcis ar robainas klintis un skaidrs tirkīza ūdeņiem. Tas ir ideāls niršanas un snorkeling.
  • Apmeklēt kūrortiem Spānijā- kad jūs baudīt LaGrandella pludmales apiņu par savu nomas auto no Alicante lidosta un apmeklēt Benidorm kūrorts. Šeit jūs atradīsiet ne vienu, bet divas skaistas pludmales izpētīt, kas Poniente pludmali un Levantes beach. Šīs divas pludmales karogu ar kalniem, kas uztur prom aukstu vēju un aizpildīt pludmales ar siltu vēju. Ja jūs, piemēram, agri no rīta swims, to var izdarīt Levantes Beach jūsu atpūtai. Citas darbības, ko varat baudīt ir jet skiing, buru un Planieru. Jūs atradīsiet lielisku bāri un restorāni, uzliku promenades gar Levantes un Poniente pludmales jautri, pārtikas un socializing.
  • Vizīte dabiskiem dīķiem, zemūdens niršana- pēc tam, kad jums ir cauri ar Levantes un Poniente pludmalē, vadīt automašīnu noma transportlīdzekļu no Alicante lidosta de San Juan Alicante pludmalē. San Juan pludmales ir 2900 metrus garš, un tas ir arī tikai 25 kilometru attālumā no lidostas līdz ar to tā ir jauka pludmale vietas jums Spānijas pludmales atpūtas nolūkā. San Juan ir dabiskiem dīķiem, kas jūs var mērcēt klintīm un var atļauties, smaiļošana, niršana ar akvalangu un vienlaikus šīs pludmales sērfošanu. Šie ir tikai daži pludmales, jūs varat apmeklēt nākamajā reizē jūs brīvdienu, Alikante Spānija.

Transportlīdzeklis Savākšanas

Karte:

Klientu
Novērtējums: (4,7 no 5)
Galamērķos
Avda. De Salamanca 1, Avenida De Salamanca 1, Alicante, 03005
Plaza De La Puerta Del Mar, 3, Alicante, 03002
» Elche (12,4 km)
Hospitalet De Llobregat 8, Elche, 03203, Alicante
» Torrevieja (35,8 km)
Avda. De Las Cortes Valencianas, 6, Torrevieja, 03180, Alicante
» Benidorm La Cala (43,8 km)
Calle Luis Prendes, 4, Benidorm, 03502
» Villena (46,2 km)
Avd. De Alicante, 73, Villena, 03400
Avda. Comunidad Valenciana No. 8 Local 16, Edificio Coblanca 15, Benidorm, 03503
Av Ametlla Mar, Edf. Coblanca 8, Rincon De Loix, Benidorm, 03500, Alicante
16 Calle Azarbe Del Papel, Murcia, 30007, Mu
Sitemap