Meklējiet, Salīdziniet un Ietaupiet
Saņemšana
Atgriešanās
Jūsu dzīvesvietas
Vadītāju vecums
Kāpēc carrentalbargains.com?
Bezlimita kilometri
Apdrošināšana pret bojājumiem
Apdrošināšana pret zādzību
Bezmaksas kredītkardes apmaksa
Premium lokācijas nodeva
Vietējie nodokļi
Lidostas piemaksa

Auto Noma Grieķija

Skatuvisks skaistumu un vēsturi bagātību jūs gaida Grieķijā. Šis ir viens no pasaulē slavenākajiem galamērķi bagāts ar vēsturisko, dabas un kultūras mantojums. Tas ir nepilnīga lūgti tūre visā šajā valstī, izmantojot sabiedriskā transporta līdzekļus, jo īpaši, ja laiks ir ierobežots.

Auto noma ir populāra izvēle starp starptautiskajiem viesiem. Renting automašīnu ir ērtākais veids, kā dubultot šarmu jūsu brīvdienas, kā tā nodrošina jūs ar gala brīvība un elastība. Tā arī ietaupa laiku un pūles viesabonēšanas ar apjukumu. Tomēr ir svarīgi, lai būtu laba izpratne jūsu auto noma citādi jums būs problēmas ar automašīnu nomas uzņēmums. Zemāk ir daži padomi, kas jāņem vērā, pirms jūs nomas auto.

  • Ja ceļo kopā ar saviem bērniem apsveriet, izmantojot plašas un greznas transportlīdzekli ar lielu kārtību, kas nodrošina jums ir ērti.
  • Ja jūs esat saspringts budžets iet par mazo automobiļu modeļiem
  • Lūgumu par papildiespēju, tikai tad, kad tie jums ir nepieciešami tāpēc, ka tie ir dārgi.
  • Zināt visu informāciju par automašīnām, nomas likmēm, noteikumiem un nosacījumiem.
  • Grāmatas sākumā

Ir jāapmeklē vietas, Grieķija

  • Santorini sala- ceļo vasarā ir aizraušanās ar daudziem pāriem un ja galamērķa izvēli ir krāšņs Santorini sala, tad brīvdienas paliek atmiņā. Sala ir skaistu vulkāna ainavu, interesanta vēsture, tumši zila jūra, pārsteidzošs naktsdzīve, elpu aizraujoša romantisks saulrieti un pagrabu.
  • Attica zooloģijas parks- , kas atrodas netālu no Atēnām, Attica zooloģijas parks ir viens no lielākajiem putnu parks pasaulē. Tā mājas atbilstoši trīs simti dažādu putnu sugu. Tā piedāvā lielas ģimenes getaway.
  • Panathenaic Stadium- tiem, kas mīlestība vēstures objektiem, apsvērt kreisēšanas Panathenaic stadionā. Atrasts netālu no Ardittos kalna, stadionā uzņēma 1896 Olimpiskajās spēlēs (pirmās mūsdienu Olimpiskās spēles). Iznomāt auto un nozvejas nepāra parādīt, jo tā joprojām rīko lielu pasākumu.
  • Athens Concert Hall- zināms arī kā MgaronMoussikis grieķu valodā, Atēnu koncertzāle ir ideāls šovs fanātiķi. Atrodas netālu no ASV vēstniecības, mehānisms ir mājīgs interjers un skaisti eksterjera izgatavoti no marmora. Tā ir arī divu koncertu zālēs un saimniekiem pasaules klases mūziķi.

Kad jūs iznomāt auto, Grieķija atveras plašas iespējas un atrakcijas jums. Jums būs iespēja ceļojumu pilsētu pēc saviem ieskatiem. Plānot savu ceļojumu grafiku un izpētīt skaista valsts ar komfortu. Grieķija ir pārsteidzošs ilgs, interesants un daudzveidīgs vēsture, kas padara ietekmīgu valsts tautai. Ar plašu vēsturisko un mūsdienu piekariņi ir kaut kas par visām gaumēm, personībām un vecuma grupām.

Klientu
Novērtējums: (4,6 no 5)
Sitemap