Hledat, porovnejte a rezervovat auto
Zvednout
Terminal De Llegadas, Alicante, 03071 (Španělsko)
Odjet
Odkud jste?
Věk
Proč carrentalbargains.com?
Neomezený počet najetých kilometrů
Zahrnuje všechny standardní pojištění
Porovnat 1 200 dodavatelé
Žádné poplatky za kreditní kartu
Bezplatné Storno až do 48 hodin
Rozložit pomoc
Skvělé ceny zaručené

Pronájem Auta Alicante letiště

Alicante, Španělsko přes letiště v Alicante je přístavní město na východním pobřeží španělská, která je známá pro své úžasné pláže. Toto město je oblíbenou destinací pro evropské občany, chtějí se dostat pryč na dovolenou v zimě. Turisté rádi, protože je to slunné místo s v příjemné středomořské klima, které jsou ideální pro venkovní zábavu souvisejících činností. Chcete - li plně vychutnat kouzlo Alicante a dalších španělských měst musí rezervovat půjčovnu aut.

  • Definice nájemné - pronájem aut služby Alicante, označované také jako Autopůjčovny jsou společnosti, které půjčují auta po stanovenou dobu. Mnoho turistů přichází do Španělska zjistit, že si cení pohodlí mít osobní dopravní prostředky. Pronajmout auto služby umožňují turistům poznat turistické atrakce na jejich tempem a harmonogramu; o to je to svátek. Když jdete do nic dovolená je jako stresující, jak žít svůj život podle plánů a zdrojů jiných lidí. Když si najmete auto na letiště Alicante nemusíte spoléhat na ostatní dopravu; z místa na místo můžete jet svým tempem.
  • Návštěva pláže v Javea - Alicante je ideálním místem pro milovníky pláží na návštěvu. Existuje mnoho pláží pro turisty si tedy není třeba ulpívají na jedné pláži po celou dobu vašeho pobytu v tomto španělském městě. Turisté kteří navštíví Španělska přes letiště v Alicante začít jejich dovolenou na pláži LaGrandella Beach v Javea. Tato pláž získal ocenění za nejlepší pláž ve Španělsku. Tato pláž v Javea se nachází v zálivu s rozeklanými útesy ve tvaru podkovy a průzračnou tyrkysovou vodou. Je ideální pro potápění a šnorchlování.
  • Návštěva letoviska ve Španělsku - Jakmile si LaGrandella pláž hop do auta pronájem od letiště v Alicante a navštivte letovisko Benidorm. Zde najdete ne jeden, ale dva krásné pláže k prozkoumání, které jsou pláže Poniente a pláže Levante. Tyto dvě pláže příznakem horami, které udržet pryč studené větry a vyplnit pláží s teplé větry. Pokud se vám líbí ranní plavání, můžete to udělat na pláži Levante ve svém volném čase. Další aktivity, které si můžete vychutnat jsou vodní lyžování, plachtění a paragliding. Najdete skvělé bary a restauracemi podél promenády podél pláže Levante a Poniente pro zábavu, jídlo a socializaci.
  • Navštivte přírodní bazény pro potápění

Jakmile jste prostřednictvím s Levante, pláž Poniente, řídit vaše auto pronajmout vozidlo od letiště v Alicante na pláž San Juan de Alicante. San Juan beach je 2900 metrů dlouhá, a je to také jen 25 km od letiště proto je pěkná pláž místo na konci vás španělské dovolenou na pláži. San Juan je přírodní koupaliště, které si můžete užívat mezi skalami, a jízda na kajaku, potápění a surfování na pláži se můžete oddávat. Toto jsou jen několik pláží, které můžete navštívit při dalším dovolená v Alicante Španělsko.

Kolekce Cíl

Mapa:

Hodnocení Zákazníků
Hodnocení: (4,7 z 5)
Blízké Destinace
Avda. De Salamanca 1, Avenida De Salamanca 1, Alicante, 03005
Plaza De La Puerta Del Mar, 3, Alicante, 03002
» Elche (12,4 km)
Hospitalet De Llobregat 8, Elche, 03203, Alicante
» Torrevieja (35,8 km)
Avda. De Las Cortes Valencianas, 6, Torrevieja, 03180, Alicante
» Benidorm La Cala (43,8 km)
Calle Luis Prendes, 4, Benidorm, 03502
» Villena (46,2 km)
Avd. De Alicante, 73, Villena, 03400
» Benidorm centrum (47,9 km)
Avda. Comunidad Valenciana No. 8 Local 16, Edificio Coblanca 15, Benidorm, 03503
Av Ametlla Mar, Edf. Coblanca 8, Rincon De Loix, Benidorm, 03500, Alicante
16 Calle Azarbe Del Papel, Murcia, 30007, Mu
Sitemap