Otsing, Võrdlus ja Kokkuhoid
Võtmine
Apt.2024, Faro, 8005-999 (Portugal)
Tagastus
Teie elukoha
Juhi vanus
Miks carrentalbargains.com?
Limiteerimata Kilomeetrit
Kolmanda Osapoole Vastutus
Avariikindlustus
Ei krediitkaarditasusid
Asukoha Tasud
Kohalikud Maksud
Lennujaama Lisatasu

Autorent Faro Lennujaam

Paljud külastajad tulevad Portugalis Faro lennujaama kaudu igal aastal. Portugal on tuntud oma suurepäraste rannajoone ja on ideaalne koht külastada suurepäraseid beach vacation. Siin saate gorge fantastiline mereannid värske saak päeval. Võite nautida languorous päeva püüdmine tan rannas või nautida veesporti. Seal on palju Portugali kes otsib lõbus aega kaugusel kodust.

Huvitavaid kohti külastada kasutades auto rendi teenuste ajal oma puhkust Portugalis

  • Algarve- Algarve on Portugali mandriosa, kus asub selle haldus center Portugali tuntud Faro lõunapoolseid rannikuni. Selles piirkonnas Portugal on kuulus oma resorts, golfiväljakute ja rannad. Paljud turistid kari Algarve Faro lennujaama kaudu igal aastal, kui ta on tuntud kui unistuste puhkus Portugalis. Paljud inimesed eelistavad kasutada auto üürimise teenuseid hakkaja ja külastada kohti nagu Marinha Beach, Zoomarine Algarve, Villa Real de Santo António ja teistest vaatamisväärsustest vanalinnast.
  • Alentejo- selles piirkonnas hõlmab ligi kolmandiku Portugal ja pakub turistidele hoopis stseeni mida nad kogeda Algarve. Turiste, kes tulevad Portugalis Faro lennujaama kaudu kasutada auto üürimise teenuseid Alentejo külastada ja nautida põllumajandustootmise maastiku piirkonnas. Konverentsisaalis vineyards, millest tehakse suurt veini koos nisu väljad ja cork istandustest. Rent auto teenuste kasutamine Faro lennujaamast Alentejo külastajaid ka naudivad rikastatud linna Évora ja Elvas. Need linnad pakuvad turistidele hingekosutav arhitektuuri pilguheit kuna on ühe katedraalist, mõned keskaegsetest müüridest ning Roman temple.
  • Lissaboni- palju turiste, kes lendavad Portugalis Faro lennujaama kaudu tulevad külla Lissaboni. Lissabon on Vasco da Gama puhkepaiga asukohta. Ajalugu buffs abil külastada Jerónimose klooster, kus kirik, kus on maetud suur explorer jääb auto üürimise teenust. Muid vaatamisväärsusi Lissabonis on St. George's Castle, Belem Tower ja Madre De Deus klooster. Kunst lovers naudivad Berardo muuseum ja Calouste Gulbenkiani Muuseum kui on palju peen kunst tükki.
  • Porto- Faro lennujaama saabudes veenduge, et rentida auto ja külastada Porto. Porto on kuulsast portveini kodu ja seal on palju hämmastav arhitektuuri vaatamisväärsusi külastada siin. Mõned head näited São Francisco Church, Dom Luis Bridge, Serralves muuseum, Casa da Musica ja Queijo lossi.

Korja asukoht

Kaarti:

Kliendi Hinnang
hinne: (4,7 / 5)
Sihtkohale lähimast kohast
» Faro Montenegro (1,5 km)
Estrada Do Aeroporto, Faro, 8000 124
» Faro Kesklinn (3,1 km)
Av.da Republica,2, Faro, 8000 079
» Almancil (6,4 km)
» Quarteira (12,9 km)
Av. Infante Sagres 171, Cv Esq., 8125 157, Quarteira, 8125 157
» Vilamoura (16,9 km)
Delta Marina,lj.1, Vilamoura, 8125 448
» Albufeira (23,9 km)
Marina De Albufeira, Albufeira, 8200 394
» Albufeira West (29,9 km)
Rua Do Castelo, Torre Velha, Albufeira, 8200 385
Aldeamento Pedras D'el Rei, St Luzia, Tavira, 8800
» Armacao De Pera (38,0 km)
Alporchinhos, Armacao De Pera, 8400 450
» Carvoeiro (45,4 km)
Edificio Leme 40, Praia Do Carvoeiro, 8400 508
Sitemap