TR
Kiralik aracinizi arayin, kiyaslayin ve ayirtin
Teslim alma yeri
Coopers End Road, Coopers End Road,, Stansted, Cm24 1rj (Büyük Britanya)
Teslim etme yeri
Hangi ülkedensiniz?
Sürücünün yaşı
Neden carrentalbargains.com?
Sınırsız Kilometre
Bütün standart sigortalar dahil
Tedarikci karşılaştırması
Kredi kart ücreti alınmamakta
Alışa 48 saat kala ücretsiz iptal
Arıza yardımı
Ücretsiz değişiklik

Araç Kiralama Londra Stansted Havaalani

Yerine koymak mevzuatı hakkında haberdar değil Eğer İngiltere ziyaretçi olarak arabada işe çok zor bir meseledir. Stansted havaalanı yoluyla ülkeye girerken bu ciddi göz önüne almalısın.

Bu arabayı havaalanında terminal işe alacak ve sağlayıcılar sana böyle şeyler üzerinde bilgi için zamanım yok çünkü. O - ecek almak araştırma yapmak ve ne zaman Araba Kiralama Hizmetleri aradığınız gerekli olduğunu anlamak için kendi çaba.

Kiralık Araba hakkında araştırma

Bu yana en az bir kişi İngiltere'de bir araba kiralayabilirim yaş önemli bir noktadır. 21 yaş altında iseniz, maksimum 75 yaş üzeri olanlar meşgul yok ederken herhangi bir araba kiralama şirketi Stansted Havalimanı'nda girişme zor olacak.

Bazı şirketler bu kuralı kırmak ama Kiralık Hizmetleri araç için daha fazla ödeme bekliyorlar. Şirket sınırlı ve sınırsız kilometre onlar - si olmak Kiralık arabalar için sunuyoruz. Bir arabayı çekmeden önce keyfine varacaksınız üzerinde açık bir kararlılık yaptık emin olun.

Yararları ve dezavantajları net bir anlayış olması gerekir her iki seçenek vardır. Kiralık Araç kiralama şirketinden almak gibi sen boş veya yakıt ile - ecek dönmek o olup olmadığını bilmek yakıt tankı kontrol etmeniz gerekir. Birçok kişi bunu görmezden ama çok önemli. Arabada yakıt cevap vermiyorsun henüz ile yakıt aldı araba kiralama şirketi bu ağır şarj etmek için yararlanabilecek. Çok az şirketler müşterilerine açığa gizli masraflar karşı gözlemci kalır önemlidir.

Giderleri kontrol altında tutmak

Gerçekten araç için ekstra gerekir mi? Böyle şeyler bir araba Stansted Havalimanı'nda işe giderleri açıldığı ve böyle taciz sen meşgul şirketten direnmek gerekir. Sigorta için bile, ayak mümkün olacak en iyi seçenek için gittin, emin olun. Almak dikkate üçüncü taraf sorumluluk Hırsızlığı Koruması ve çarpışma hasar feragat sigortası Stansted havaalanı adlı Kiralık Araba için yukarı çekerken.

Değilse dikkat et, sen yabancı ülke parasını çalışabilir ve mahsur. UK turne en iyi deneyimi olması için gizli Stansted havaalanı adlı en iyi ve saygın araba kiralama şirketi oluyor. Dikkatsiz olma.

Koleksiyon Hedef

Harita:

Müşteri değerlendirmesi
Değerlendirme: (4,7 üzerinden 5)
Yakın yerler
» Londra Enfield (32,9 km)
Enfield, Enfield, En3 5qs, Middlesex
» Cambridge (35,6 km)
Cambridge, Cb5 8jl
» Londra Ilford (40,3 km)
534 538 High Road, Ilford, Ig3 8eg
» Londra Finchley (42,0 km)
Silverstone Garage, Silverstone Garage, Finchley, N12 8qr
» Luton Havaalani (43,5 km)
Luton Airport President Way, Luton, Lu2 9ly
» Londra Bow (44,1 km)
411 Wick Lane, Bow, London, E3 2jg
King George V Dock, Silvertown, London, E16 2px
» Londra Edgware Road (47,7 km)
Edgware, Ha8 7ef
» Londra Marble Arch (51,1 km)
Marble Arch, Marble Arch, London, W1h 7bd
» Londra Lewisham (51,4 km)
Lewisham, Lewisham, London, Se13 5pl
Sitemap