PL
Szukaj, porównaj i rezerwuj auto
Miejsce odbioru
Coopers End Road, Coopers End Road,, Stansted, Cm24 1rj (Wielka Brytania)
Miejsce zwrotu
Skąd jesteś?
Wiek kierowcy
Dlaczego carrentalbargains.com?
Przebieg bez limitu
Obejmuje wszystkie standardowe ubezpieczenia
Porównaj wszystkich dostawców
Brak opłaty przy płatności kartą
Darmowe anulowanie w ciągu 48 godzin
Pomoc drogową
Darmową zmianę rezerwacji

Wypozyczalnia Samochodów Londyn Stansted Lotnisko

Wynajęcie samochodu w Wielkiej Brytanii jako gość jest sprawą bardzo trudne, jeśli nie są informowani na regulacje wprowadzone w miejsce. Ty musi wziąć to pod uwagę poważne podczas wjazdu do kraju przez lotniska Stansted.

To jest, bo można dostać się do wynajem samochodów tuż przy terminalu lotniska i tych dostawców będzie miał czasu na skrócie można na takie rzeczy. To zajmie własnego wysiłku, aby zrobić badania i zrozumieć, co jest wymagane, gdy szukam wypożyczalni samochodów.

Badania o Wynajem samochodu

Wiek jest kluczowa, ponieważ istnieje co najmniej, że osoba może wynająć samochód w Wielkiej Brytanii. Jeśli jesteś poniżej 21 lat, to będzie trudne do prowadzenia każdej firmy Wynajem samochodu na lotnisku Stansted, a na maksimum nie zaangażowania osób powyżej 75 lat.

Niektóre firmy mogą złamać tę regułę ale spodziewaj się zapłacić więcej za samochód wynajem usług. Firmy oferują ograniczone i nieograniczony przebieg dla samochodów, które mają za wynajem. Upewnij się, że się jasne określenie na co będziesz cieszyć się przed podjęciem samochodu.

Istnieją zalety i wady obu opcji, które trzeba mieć jasne zrozumienie. Jak wziąć wynajęty samochód z wypożyczalni, ty potrzebować wobec sprawdzanie zbiornika paliwa, aby wiedzieć, czy wrócisz to puste lub z paliwa. Wielu ludzi ignoruje to, ale to jest bardzo ważne. Jeśli nie zwrot samochodu z paliwem jeszcze wziął go z paliwa, firma Wynajem samochodu będzie wykorzystać tego za was mocno. Jest to również istotne, że pozostajesz uważny przeciwko ukrytych opłat, które ujawniają bardzo niewiele firm klientów.

Utrzymanie kosztów na podstawie wyboru

Czy naprawdę potrzebujesz dodatków do swojego samochodu? Takie rzeczy zawyża koszty wynajmu samochodu na lotnisku Stansted i muszą wytrzymywać takie molestowanie z firmy, które możesz zaangażować. Nawet za ubezpieczenie upewnij się, że masz poszedł za najlepszą opcję, która będzie można do stóp. Weź pod uwagę innej odpowiedzialności, ochrona przed kradzieżą i kolizji uszkodzić zrzeczenia się podczas podejmowania ubezpieczenia na samochód można wynająć na lotnisku Stansted.

Jeśli nie uważać, może skończą się pieniądze w obcym kraju i osieroconych. Ściśle tajne za najlepsze wrażenia podczas objazdu UK jest coraz najlepsze i renomowanych Wypożyczającego na lotnisku Stansted. Nie być niedbały.

Kolekcja Przeznaczenia

Mapa:

Ocena Klienta
Ocena: (4,7 z 5)
Miejsca w pobliżu
» Londyn Enfield (32,9 km)
Enfield, Enfield, En3 5qs, Middlesex
» Cambridge (35,6 km)
Cambridge, Cb5 8jl
» Londyn Ilford (40,3 km)
534 538 High Road, Ilford, Ig3 8eg
» Londyn Finchley (42,0 km)
Silverstone Garage, Silverstone Garage, Finchley, N12 8qr
» Luton Lotnisko (43,5 km)
Luton Airport President Way, Luton, Lu2 9ly
» Londyn Bow (44,1 km)
411 Wick Lane, Bow, London, E3 2jg
King George V Dock, Silvertown, London, E16 2px
» Londyn Edgware Road (47,7 km)
Edgware, Ha8 7ef
» Londyn Marble Arch (51,1 km)
Marble Arch, Marble Arch, London, W1h 7bd
» Londyn Lewisham (51,4 km)
Lewisham, Lewisham, London, Se13 5pl
Sitemap