SK
Hľadajte, Porovnajte a Ušetríte
Vyzdvihnutie
Coopers End Road, Coopers End Road,, Stansted, Cm24 1rj (Veľká Británia)
Odovzdanie
Kde ste prišiel z?
Vek vodiča
Prečo carrentalbargains.com?
Neobmedzené kilometre
Havarijné poistenie
Poistenie proti krádeži
Bez poplatkov za platbu kreditnou kartou
Bez poplatkov za zmeny v rezervácii
Najnižšia garantovaná cena
Najlepšie ceny garantované

Požičovňa Áut Letisko Stansted

Prenájom auta v Spojenom kráľovstve ako návštevník je veľmi zradná záležitosť, ak nie sú informovaní o predpisoch zavedené. Musíte to vziať do úvahy závažné pri vstupe do krajiny cez letisko Stansted.

To je, pretože sa dostanete k prenájmu auta priamo na letisku terminál a týchto poskytovateľov bude mať čas na krátky na takéto veci. Bude mať vlastné úsilie, aby sa výskum a pochopiť, čo je potrebné, keď Hľadám prenájom áut.

Výskum o Požičovňa áut

Vek je kľúčová, pretože tam je minimálne, že človek môže prenajať auto v UK. Ak máte menej ako 21 rokov, to bude ťažké zapojiť všetky automobilky áut na letisku Stansted, zatiaľ čo na maximum Nechcem zapojiť tých nad 75 rokov.

Niektoré spoločnosti môžu toto pravidlo porušiť, ale očakávať, že zaplatí viac za vaše auto prenájom služby. Firmy ponúkajú obmedzené a neobmedzené Tachometer pre autá majú v prenájme. Uistite sa, že ste urobili jasné odhodlanie na to, čo si pred nastúpením do vozidla.

Tam sú výhody a nevýhody oboch možností, ktoré musíte mať jasnú predstavu o. Ako budete mať prenajaté auto z požičovne, musíte skontrolovať palivovej nádrže vedieť, či sa vrátite prázdne alebo s palivom. Veľa ľudí ignorovať to, ale je veľmi dôležité. Ak nechcete vrátiť do auta s palivom, zatiaľ si vzal s palivom, Požičovňa áut spoločnosti bude mať výhodu, že vám účtovať silne. Je tiež dôležité, že ste zostať pozorný voči skryté poplatky, ktoré veľmi málo spoločností odhaliť zákazníkom.

Udržiavať náklady pod kontrolou

Myslíte si naozaj potrebujete Doplnky pre vaše auto? Takéto veci zvýšilo náklady na prenájom auta na letisku Stansted a musí odolať takéto obťažovanie od spoločnosti zapojiť. Aj pre poistenie, uistite sa, že ste prešli za najlepšiu možnosť, že budete môcť nohy. Vziať do úvahy občianskoprávnej zodpovednosti, krádeži a kolízie poškodenia vzdanie sa pri nástupe do poistenie auta si najať na letisku Stansted.

Ak nie je opatrný, môže vyčerpá peňazí v cudzej krajine a uviazli. Prísne tajné majú najlepšie skúsenosti, keď turné Veľkej Británii je stále najlepšie a renomovaných áut automobilky na letisku Stansted. Nechcem byť neopatrný.

Vyzdvihnutie

Mapa:

Hodnotenie Zákazníkov
Hodnotenie: (4,7 z 5)
Neďaleké Destinácie
» London Enfield (32,9 km)
Enfield, Enfield, En3 5qs, Middlesex
» Cambridge (35,6 km)
Cambridge, Cb5 8jl
» Londýn Ilford (40,3 km)
534 538 High Road, Ilford, Ig3 8eg
» London Finchley (42,0 km)
Silverstone Garage, Silverstone Garage, Finchley, N12 8qr
» Letisko Luton (43,5 km)
Luton Airport President Way, Luton, Lu2 9ly
» London Bow (44,1 km)
411 Wick Lane, Bow, London, E3 2jg
» Letisko London City (45,5 km)
King George V Dock, Silvertown, London, E16 2px
» London Edgware Road (47,7 km)
Edgware, Ha8 7ef
Marble Arch, Marble Arch, London, W1h 7bd
» London Lewisham (51,4 km)
Lewisham, Lewisham, London, Se13 5pl
Sitemap