CS
Hledat, porovnejte a rezervovat auto
Zvednout
Coopers End Road, Coopers End Road,, Stansted, Cm24 1rj (Velká Británie)
Odjet
Odkud jste?
Věk
Proč carrentalbargains.com?
Neomezený počet najetých kilometrů
Zahrnuje všechny standardní pojištění
Porovnat 1 200 dodavatelé
Žádné poplatky za kreditní kartu
Bezplatné Storno až do 48 hodin
Rozložit pomoc
Skvělé ceny zaručené

Pronájem Auta Londýn Stansted letiště

Pronájem auta v Británii jako návštěvník je velmi zrádná věc, pokud nejsou informováni o pravidlech zavedena. Musíte to brát vážně uvažovat při vstupu do země přes letiště Stansted.

To je proto, že budete si najmout auto přímo u letištního terminálu a ti zprostředkovatelé nebude mít čas s instrukcemi o takové věci. To bude mít své vlastní úsilí o výzkum a pochopit, co je zapotřebí, když hledají pronájem automobilů.

Výzkum o pronájem automobilu

Věk je klíčovým hlediskem, protože tam je minimum, že člověk může pronajmout automobil ve Velké Británii. Pokud jste pod 21 let, bude obtížné zapojit jakékoliv auto pronájem společnosti na letišti Stansted, zatímco na maximální nemají zapojit ty nad 75 let.

Některé společnosti mohou prolomit toto pravidlo ale očekávat, že zaplatí více za vaše auto půjčovny. Společnosti nabízejí omezené i neomezené kilometry pro automobily, které mají k pronájmu. Ujistěte se, že jste provedli jasné stanovení na co se vám bude líbit před nástupem do auta.

Existují, přednosti a nedostatky obou možností, které musíte mít jasnou představu o. Jak si najal auto z půjčovny, je třeba zkontrolovat palivovou nádrž vědět, zda se vrátí prázdný nebo s palivem. Mnoho lidí ignorovat, ale je to velmi důležité. Pokud není vrátit auto s palivem ještě vzal s palivem, půjčovny aut bude využívat, aby vám účtovat silně. Je také důležité, abyste zachovali všímavý proti skryté poplatky, které velmi málo společností odhalit zákazníkům.

Udržovat výdaje pod kontrolou

Opravdu potřebujete doplňky pro vaše auto? Takové věci zvýšilo náklady za pronájem auta na letišti Stansted a musí odolat takové obtěžování od společnosti, pro kterou zabavíte. I pro pojištění ujistěte se, že jste odešli pro nejlepší možnost, která bude možné až k patě. Brát v úvahu ručení, ochrana proti krádeži a kolize zřeknutí se při poškození při nástupu do pojištění pro auto si půjčit na letišti Stansted.

Ne - li opatrní, můžete vyčerpat peníze v cizí zemi a pletl. Přísně tajné mají nejlepší zkušenosti, když turné UK je stále nejlepší a renomované auto pronájem společnosti na letišti Stansted. Nebuď neopatrný.

Kolekce Cíl

Mapa:

Hodnocení Zákazníků
Hodnocení: (4,7 z 5)
Blízké Destinace
» Londýn Enfield (32,9 km)
Enfield, Enfield, En3 5qs, Middlesex
» Cambridge (35,6 km)
Cambridge, Cb5 8jl
» Londýn Ilford (40,3 km)
534 538 High Road, Ilford, Ig3 8eg
» Londýn Finchley (42,0 km)
Silverstone Garage, Silverstone Garage, Finchley, N12 8qr
» Luton Letiště (43,5 km)
Luton Airport President Way, Luton, Lu2 9ly
» Londýn Bow (44,1 km)
411 Wick Lane, Bow, London, E3 2jg
King George V Dock, Silvertown, London, E16 2px
Edgware, Ha8 7ef
» Londýn Marble Arch (51,1 km)
Marble Arch, Marble Arch, London, W1h 7bd
» Londýn Lewisham (51,4 km)
Lewisham, Lewisham, London, Se13 5pl
Sitemap