LT
Paieška, Palyginimas ir Išsaugojimas
Paėmimas
Coopers End Road, Coopers End Road,, Stansted, Cm24 1rj (Jungtinė Karalystė)
Grąžinimas
Jūsų gyvenamosios vietos
Vairuotojo amžius
Kodėl carrentalbargains.com?
Neribotas kilometrai
Draudimas avarijos atveju
Civilinės atsakomybės draudimas
Jokių kreditinės kortelės mokesčių
Draudimas vagystės atveju
Premium vietovės mokestis
Vietiniai mokesčiai

Automobilių Nuoma London Stansted Oro Uostas

Išsinuomoti automobilį Jungtinėje Karalystėje kaip lankytojas yra labai keblus reikalas jei jūs ne apie tuose reglamentuose. Turite imtis kad rimtai atsižvelgti įvedant į šalį per Stansted oro uosto.

Tai yra todėl, kad jums bus išsinuomoti automobilį visai į oro uosto terminalą ir šių paslaugų teikėjai turės laiko informuoti jus apie tokius dalykus. Ji imsis savo pastangas, kad mokslinių tyrimų ir suprasti, kas yra reikalinga kai ieškau automobilių nuomos paslaugas.

Mokslinių tyrimų apie automobilių nuoma

Amžius yra esminė atsižvelgiant į tai, kad asmuo gali išsinuomoti automobilį Jungtinėje Karalystėje minimalus. Jei yra mažiau nei 21 metų, jis bus sunku užsiimti bet automobilių nuomos kompanija Stansted oro uoste o maksimalaus jie don't užsiimti yra daugiau kaip 75 metų.

Kai kurios bendrovės gali pertraukos πiΰ taisyklζ tačiau tikėtis daugiau mokėti už jūsų automobilių nuomos paslaugas. Kompanijos siūlo tiek ribotos, tiek neribotos rida jie nuoma automobilių. Įsitikinkite, kad jūs turite padaryti aiškiai nustatomas kas jums patiks prieš automobilį.

Yra privalumus ir trūkumus ir galimybes, kurios jums reikia turėti aiškų supratimą apie. Kaip jums priimti jūsų nuomotu automobiliu nuomos bendrovė, jums reikia patikrinti kuro bako žinoti, ar jums bus grąžinti ji tuščia arba su kuro. Daug žmonių ignoruoti tai, bet tai labai svarbu. Jei jums nereikia grąžinti automobilį su degalų dar jį paėmė su kuro, automobilių nuomos kompanija bus pasinaudoti, kad už jus labai. Taip pat svarbu, kad jūs vis dar pastabus prieš paslėptų mokesčių, kurie labai nedaug įmonių atskleidžia klientams.

Išlaikyti išlaidas pagal žymės

Ar jums tikrai reikia priedai jūsų automobilį? Tokių dalykų išpūsti išlaidas išsinuomoti automobilį Stansted oro uoste ir turi atsispirti tokios Uzbāšanās užsiimti bendrovė. Net ir draudimo, įsitikinkite, kad jūs nuėjo už geriausią variantą, kad jums bus prie kojų. Atsižvelgti į atlygį civilinės atsakomybės, vagystės apsaugos ir susidūrimo pažeisti atsisakymas prisiekti draudimo už automobilį jūs samdyti į Stanstedo oro uostą.

Jei ne atsargūs, jums gali pritrūkti pinigų, užsienio žemės ir gauti per didelės. Slaptai už geriausią patirtį kai turistiniai JK vis geriausia ir gerbiamų automobilių nuomos kompanija Stansted oro uoste. Negalima būti neatsargus.

Pasiimti Vieta

Žemėlapyje:

Klientų įvertinimas
įvertinimas: (4,7 iš 5)
Netoliese
» London Enfield (32,9 km)
Enfield, Enfield, En3 5qs, Middlesex
» Cambridge (35,6 km)
Cambridge, Cb5 8jl
» London Ilford (40,3 km)
534 538 High Road, Ilford, Ig3 8eg
» London Finchley (42,0 km)
Silverstone Garage, Silverstone Garage, Finchley, N12 8qr
» Luton Oro Uostas (43,5 km)
Luton Airport President Way, Luton, Lu2 9ly
» London Bow (44,1 km)
411 Wick Lane, Bow, London, E3 2jg
King George V Dock, Silvertown, London, E16 2px
» London Edgware Road (47,7 km)
Edgware, Ha8 7ef
» London Marble Arch (51,1 km)
Marble Arch, Marble Arch, London, W1h 7bd
» London Lewisham (51,4 km)
Lewisham, Lewisham, London, Se13 5pl
Sitemap