Paieška, Palyginimas ir Išsaugojimas
Paėmimas
Terminal De Llegadas, Alicante, 03071 (Ispanija)
Grąžinimas
Jūsų gyvenamosios vietos
Vairuotojo amžius
Kodėl carrentalbargains.com?
Neribotas kilometrai
Draudimas avarijos atveju
Civilinės atsakomybės draudimas
Jokių kreditinės kortelės mokesčių
Draudimas vagystės atveju
Premium vietovės mokestis
Vietiniai mokesčiai

Automobilių Nuoma Alicante Oro Uostas

Alicante, Ispanija per Alikantės oro uostas yra rytinėje Ispanijos pakrantėje, garsėja savo nuostabiu paplūdimiu uostamiestis. Šis miestas yra mλgstamas paskirties Europos piliečiai nori išeiti atostogų žiemos sezono metu. Turistų myliu, nes jis yra saulėta vieta yra malonus Viduržemio jūros klimatas idealiai tinka lauko Pramogos susijusi veikla. Visiškai mėgautis žavesio Alikantėje ir kituose Ispanijos miestuose turi užsisakyti automobilių nuomos paslaugas.

  • Apibrėžimas nuoma- automobilių nuoma paslaugas Alicante taip pat nurodyti kaip automobilių nuoma yra įmonių, kurios išnuomoti automobiliai nustatytam laikotarpiui. Daugelis turistų atvyksta į Ispanija rasti, kad jie vertina turėti asmeninės transporto priemonės. Išsinuomoti automobilį paslaugos leidžia turistams ištirti lankytinų vietų savo tempą ir tvarkaraštį; tai ką atostogų yra apie. Kai jūs einate į atostogas nieko yra kaip stresą kaip gyvenimo savo gyvenimą kitų žmonių tvarkaraščius ir išteklių. Kai jums išsinuomoti automobilį Alikantės oro uoste jūs neturite remtis kitų transporto; jums gali važiuoti iš vietos į vietą savo tempu.
  • Apsilankymo paplūdimių Javea- Alicante yra puiki vieta apsilankyti paplūdimio mėgėjams. Yra daug paplūdimiai turistams mėgautis todėl nėra reikalo įstrigti vieną paplūdimyje viešnage šiame Ispanijos mieste galiojimo. Turistų, su kuriais apsilankyti Ispanija per Alikantės oro uosto galite pradėti savo paplūdimio atostogų LaGrandella paplūdimyje, Javea. Šis paplūdimys laimėjo apdovanojimų už tai, kad geriausias paplūdimio Ispanijoje. Šis paplūdimio Javea yra pasagos formos įlanka su Dantyta uolos ir išvalyti turkis vandenys. Tai ideali vieta nardymo ir snorkeling.
  • Apsilankyti kurortai Ispanija- kai jums patiks LaGrandella paplūdimio apynių į savo automobilių nuoma nuo Alikantės oro uosto ir aplankyti Benidorm kurorte. Čia rasite ne vieną, o dvi gražus paplūdimys ištirti, kur Poniente paplūdimio ir Levante paplūdimio. Šie du paplūdimiai pažymėti kalnai, kurie saugo nuo šaltų vėjų ir užpildyti paplūdimiai su šiltas vėjas. Jei jums patinka anksti ryte plaukia, galite padaryti tai Levante paplūdimyje savo laisvalaikį. Kita veikla galite mėgautis yra vandens motociklais, buriavimo ir parasparnių sportą. Jūs rasite daug barų ir restoranų pamušalas dėl pasivaikščiojimo palei Levante ir Levante paplūdimių įdomus, maisto ir bendravimo.
  • Apsilankymas natūralių baseinų nardymas- kai esate per su Levante ir Poniente paplūdimio, vairuoti savo automobilių nuoma transporto priemonės nuo Alikantės oro uosto į San Juan de Alicante beach. San Juan paplūdimio yra 2900 metrų ilgio, ir tai taip pat tik 25 km nuo oro uosto vadinasi tai yra gražus paplūdimys vietoje jūs ispanų paplūdimio atostogų pabaigos. San Juan turi natūralių baseinų, jūs galite įsiurbti tarp uolų, ir jūs galite mėgautis baidarės, nardymas ir banglenčių paplūdimyje šiame. Tai yra tik keli paplūdimiai galite aplankyti kitą kartą jūs poilsio Alikantės Ispanijoje.

Pasiimti Vieta

Žemėlapyje:

Klientų įvertinimas
įvertinimas: (4,7 iš 5)
Netoliese
Avda. De Salamanca 1, Avenida De Salamanca 1, Alicante, 03005
Plaza De La Puerta Del Mar, 3, Alicante, 03002
» Elche (12,4 km)
Hospitalet De Llobregat 8, Elche, 03203, Alicante
» Torrevieja (35,8 km)
Avda. De Las Cortes Valencianas, 6, Torrevieja, 03180, Alicante
» Benidorm La Cala (43,8 km)
Calle Luis Prendes, 4, Benidorm, 03502
» Villena (46,2 km)
Avd. De Alicante, 73, Villena, 03400
Avda. Comunidad Valenciana No. 8 Local 16, Edificio Coblanca 15, Benidorm, 03503
Av Ametlla Mar, Edf. Coblanca 8, Rincon De Loix, Benidorm, 03500, Alicante
16 Calle Azarbe Del Papel, Murcia, 30007, Mu
Sitemap