Paieška, Palyginimas ir Išsaugojimas
Paėmimas
Murcia Airport, San Javier, Murcia, 30720 (Ispanija)
Grąžinimas
Jūsų gyvenamosios vietos
Vairuotojo amžius
Kodėl carrentalbargains.com?
Neribotas kilometrai
Draudimas avarijos atveju
Civilinės atsakomybės draudimas
Jokių kreditinės kortelės mokesčių
Draudimas vagystės atveju
Premium vietovės mokestis
Vietiniai mokesčiai

Automobilių Nuoma Murcia Oro Uostas

Jeigu jūs planuojate kelionę į Ispaniją per Mursijos oro uosto, naudokite automobilių nuomos paslaugas. Naudojant nuomos yra puikus būdas rūpintis reikia o jūs Ispanijoje. Jūs turite judėjimo laisvė keliauti bet kur tu nori. Be to, tai taupo jūsų nuo vargo naudojant taksi ir viešojo transporto paslaugas.

Jei keliaujate į Ispaniją atostogauti, tai visada smagu aplankyti turistinių vietų savo tempu ir automobilių nuoma padaryti šį įmanoma. Geriausias iš visų, automobilių nuomos paslaugas nuo Mursijos oro uosto padės jums sutaupyti pinigų. Jums sutaupyti pinigų, nes galite valdyti savo kuro suvartojimą. Jei jūs samdyti campervan, jums net sutaupyti pinigų būstui.

Yra daugiau būdų, kaip galite įrašyti nuomos išlaidos. Tai yra;

  • Užsakyti jūsų nuomos iš anksto- Kiekvienas automobilių nuoma straipsnis visada pabrėžia kaip svarbu iš anksto užsisakius automobilį, kai jūs einate į užsienį. Ne tik atvykti Mursijos oro uoste ir tikėtis, kad oro uosto automobilių nuomos paslaugas norite, norite, tiesiog laukia greičiu automobilį. Daugelis žmonių kelionės į Ispaniją kiekvieną dieną, ir daugelis reikalauja nuomos paslaugas. Taigi, jei paliksite per vėlu užsakyti jūsų nuomos, jums gali baigtis be automobilio.
  • išspręsti savo draudimo poreikius savo šalyje- visada dirbti savo automobilio nuomos draudimą prieš išvykdami. Iki to laiko galima pasirinkti nuomos, jūs turėtumėte turėti pakankamą draudimo apsaugą siekiant jus apsaugoti, kai naudojate automobilį. Paskambinkite nuomos įmonę ir paklausti, kas jų draudimo reikalavimus, ir tada juos įvykdyti, prieš išvykdami. Pirmiausia patikrinkite, ar reikalavimai yra jau pasirūpinta jūsų asmens draudimo ar jūsų kreditinės kortelės išdavėjas. Jei ne, rasti gerą trečiosios šalies draudimo bendrovė iš kurios jūs galite gauti tinkamą tačiau įperkamo padengti. Nenaudokite nuoma į užsienį be adekvačiam draudimui, kaip jis gali jums kainuoti daug pinigų jei jums patekti į avariją.
  • pareikšti savo priedai ir pasirinkti visiškai visiškai kuro politika- nereikia mokėti už priedai iš nuomos bendrovės, pvz., GPS įranga ir vaikų automobilių sėdynės. Pareikšti savo priedai ir pabandyti išvengti mokėjimo už nereikalingą tie. Taip pat pasirinkti visiškai visiškai kuro politika, kuri leidžia jums pasirinkti automobilį su pilnu Baku ir grąžina jį taip pat. Daug nuomos kompanijų Mursijos oro uoste pasiūlyti klientams visas tuščias kuro politika, kuri gali lemti pašalinimą iš pinigų klientui.

Tai yra pinigų taupymo patarimų, kurie padės jums mokėti mažiau už nuomos paslaugas.

Pasiimti Vieta

Žemėlapyje:

Klientų įvertinimas
įvertinimas: (4,7 iš 5)
Netoliese
» Los Alcazares (4,7 km)
Renfe Estacion, Plaza De México, S/n, Cartagena, 30203, Murcia
» Torrevieja (24,6 km)
Avda. De Las Cortes Valencianas, 6, Torrevieja, 03180, Alicante
» Cartagena (25,1 km)
Bus Station, 3 Estación De Autobuses., Cartagena, 30202
Autovia A30, Exit 161. Cepsa Gas Station, Baños Y Mendigo, Murcia, 30720
Calle Industria S/n, Calle De Da Industria, S/n, Murcia, 30002
» Murcia (35,9 km)
Av.arquitecto Miguel Angel Beloqui7, Murcia, 30006
16 Calle Azarbe Del Papel, Murcia, 30007, Mu
Sitemap