Hledat, porovnejte a rezervovat auto
Zvednout
Bp 248, Geneva, 1215, Geneva (Švýcarsko)
Odjet
Odkud jste?
Věk
Proč carrentalbargains.com?
Neomezený počet najetých kilometrů
Zahrnuje všechny standardní pojištění
Porovnat 1 200 dodavatelé
Žádné poplatky za kreditní kartu
Bezplatné Storno až do 48 hodin
Rozložit pomoc
Skvělé ceny zaručené
Populární Destinace

Pronájem Auta Ženeva letiště

Ženeva je třetí největší město Švýcarska, a to je na jižním břehu Ženevského jezera. Tisíce turistů navštívit toto kosmopolitní město Evropské přes letiště v Ženevě každý rok, a to je mezi nejnavštěvovanější města ve Švýcarsku.

Proč Ženevský skvělým místem pro návštěvu?

Z letiště v Ženevě mnoho lidí cestovat do různých parků ve městě pomocí služby, půjčovna aut. Existuje více než 20 parků v tomto evropském městě, které jsou úžasné míst k návštěvě v létě.

Další turistickou atrakcí je na fontánu Jet D'eau, která je 140 m vysoký a je celosvětově uznáván jako nejvyšší fontána na světě. Blízko Ženevského jezera toky a břehy jsou lemovány krásné pouliční trhy a kaváren. Samotné jezero je velkým lákadlem, jak návštěvníci těšit vodních sportů na jezeře a opalovat na The Bains des Paquis.

Mnozí návštěvníci Švýcarska vědí, že Švýcaři jsou známé pro své vynikající čas kusy. Dobrý hold švýcarskými hodinkami je známé květinové hodiny, které se skládá z 6500 květin. Páry návštěvě Švýcarska přes letiště v Ženevě uvítají návštěvu Rousseau ostrov spolehlivá půjčovna aut.

Zurich

Curych je město známé pro své bankovní a finanční možnosti, ale turisté navštívit Švýcarsko přes letiště v Ženevě užívat některé z turistických atrakcí zde. Pomocí rent - - autoopravny návštěvníky do Curychu si mnohé z galerií naleznete zde. Další trávit čas zábavou na Curyšské jezero, návštěvu rýnské vodopády a nakupování v ulici Bahnhofstrasse ležící. V noci Turisté navštěvují Zürich West side mít nějaké vzrušující noční život.

Lausanne

Mnozí návštěvníci Švýcarska přílet na letiště v Ženevě a vydat se rovnou na severním břehu jezera Geneva do Lausanne. Skvělá místa, která v tomto městě je Palais de Rumine kde je pět muzeí těšit. Turisté, které jako čerstvé umění vidět Collection de l'Art Brut, což je netradiční umělecké sbírky. Další zajímavosti jsou kantonální botanické zahrady a muzea, stejně jako Olympijské muzeum.

Švýcarsko má jiné úžasné města že turista může si pomocí služby rent - a - car. Když přijedete do této země přes letiště v Ženevě, si všimnete, že se jedná o vícejazyčné země. Jazyky zde jsou švýcarské, francouzské, německé a Rumantsch. Nicméně angličtina je dobře mluví a rozumí zde tedy turisté se nemusí starat o jazykové bariéry.

Kolekce Cíl

Mapa:

Hodnocení Zákazníků
Hodnocení: (4,7 z 5)
Blízké Destinace
» Ženeva Letiště (0,3 km)
Po Box N 62, Po Box N 62, Ferney Voltaire, 01210
Geneva, 1201
Gare De Genève Cornavin, Shopping Gallery, Level 1, Geneva, 1203
» Ženeva centrum (4,4 km)
Rue De Monthoux 2, Geneve, 1201
Gare Sncf, Annemasse, 74100
» Annemasse (10,5 km)
Annemasse, 74100
Gare Sncf, Bellegarde, 01200
Gare Sncf, Thonon Les Bains, 74200
» Letiště Annecy (33,6 km)
Aeroport De Meythet, Annecy, 74000
Gare Sncf, Annecy, 74000
Sitemap