Otsing, Võrdlus ja Kokkuhoid
Võtmine
Ringway Road,manchester Airport, Manchester, M22 5wh (Ühendkuningriik)
Tagastus
Teie elukoha
Juhi vanus
Miks carrentalbargains.com?
Limiteerimata Kilomeetrit
Kolmanda Osapoole Vastutus
Avariikindlustus
Ei krediitkaarditasusid
Asukoha Tasud
Kohalikud Maksud
Lennujaama Lisatasu

Autorent Manchesteri Lennujaam

Manchesteri lennujaam (lennujaama kood mees) on rahvusvaheline rajatis, mis asub Ringway Manchester, Inglismaa kodanikukaitse vallas. See teenib palju reisijat aastas ja seega roopa kolmas positsioon kõige aktiivsem lennujaama Ühendkuningriigi. Siiski on Londoni rahvusvaheline lennujaam ja seega ka arvestatud kategooria 10 lennujaama. Manchester lennujaam on asub 13.9 kilomeetri kaugusel city center Manchester city.

Lennujaama mugavustega

Manchester lennujaam on suurema lennujaamaga, mis pakub erinevaid mugavusi, mis katavad kogu vajadusi kõigile reisijatele, sest linn ja selle ümbrus meelitada paljud reisijad, kes tulevad siia äri, vaba aja veetmise ja neile, kes linna on transiidi liiga. Sel juhul on Manchester lennujaam, siis tuleb eeldada lennuväljal mugavustega ning lisaks mugavusi, mis füüsiliselt vaidlustatava, äri inimesed ja laste vajadusi. Vanemad, kes tahaksid muuta oma laste mähkmed on eraldi muutuva ala ja on lõik, mis noortel inimestel oleks suur aega enne sealt Lennujaama transport on korraldatud.

Business inimesed on aga konverentsi - ja koosolekuruumid valdkondades, kus need võivad vaidlused oma kiireloomuliste äri enne pealkirja linna või sõidavad välja Manchester lennujaam. Erivajadustega inimesed on eriseadmete, näiteks kaldteed, sõbralik, piirkondades ja madala telefonid täiustada oma reisil oldud kogemust ja muuta need täiesti mugav parkimine.

Haiglas on suurepärane baarid, kohvikud ja restoranid, kus saate saada ja nautida mõnusas. Kui peate muutma valuutad saate kas pangad või bureau de muutus või lihtsalt kasutada krediitkaarti, mis lükkab tagasi peate summa kohalikus valuutas. Lennujaama kolimist

Seadmisel on Takso saate broneerida nüüd oma hotelli ja on veel muudel kandjatel jõudmine linna, bussidele, süstikud ja auto rentimise teenust. Autorent on transpordi parim valik, kui te ei kavatse olla siin mitu päeva, sest siis tuleb minna koosolekutele või külastada erinevaid vaatamisväärsusi ilma muretsemata viivitusi, et laiendada oma viibimise ajal takso ootab teid mugav, usaldusväärne ja taskukohane transpordiliik.

Kohalikud vaatamisväärsused

Järelmaksuga auto ja get tõmbekeskuseks saite külastada, ja kui olete jalgpalli entusiast, siis sa pead alustada jalgpalli hiiglased, Manchester United kodustaadion. Old Traffordi on hämmastav atraktsioon ja võib juhtuda vaadata mängu koos kohalike toetajaid ja kogeda Jalgpall erutav kogemus. Mõned teised vaatamisväärsused, kus oma renditud autoga peaks teid on Manchester Arena, Manchester Cathedral, People's History Museum, Manchester kunstigalerii ja Heaton Park kui nimetada vaid mõned.

Korja asukoht

Kaarti:

Kliendi Hinnang
hinne: (4,7 / 5)
Sihtkohale lähimast kohast
28 Store Street, Manchester, M1 2wd
» Manchester City (12,7 km)
Twining Road, Trafford Park, Manchester, M17 1sh
Station Approach, Todd Street Meeting Point: Outside Pumpkin Cafe, Meeting Point: Outside Pumpkin Cafe, Manchester, M3 1pb
Liverpool, L24 1yd
» Stoke On Trent (39,4 km)
Stoke On Trent, Stoke On Trent, St4 7rb, Eng
» Chester Raudteejaam (44,3 km)
Bumpers Lane, Chester, Ch1 4lt
» Chester (45,6 km)
Bumpers Lane, Chester, Ch1 4lt
Level 2 Liverpool Lime Street Multi Storey Car Park, Lord Nelson Street, Liverpool, L3 5qb
» Burnley (47,0 km)
Eastern Avenue, Brownhead House, Burnley, Bb10 2ap
Sitemap