Otsing, Võrdlus ja Kokkuhoid
Võtmine
Southampton Int.airport, Wide Lane, Southampton Airport, Southampton, So18 2nl (Ühendkuningriik)
Tagastus
Teie elukoha
Juhi vanus
Miks carrentalbargains.com?
Limiteerimata Kilomeetrit
Kolmanda Osapoole Vastutus
Avariikindlustus
Ei krediitkaarditasusid
Asukoha Tasud
Kohalikud Maksud
Lennujaama Lisatasu

Autorent Southamptoni Lennujaam

Inglismaa south coast on üks suurim eristub Southampton lennujaam. See on sagedased külalisi ja toimib väga palju kodumaiste kui ka rahvusvaheliste sihtkohti. Info Tallinna terminali hoone, kus saate otse sõita lennujaama saabudes arendus. Pole piires lennujaama ringiliikuv suursaadikutele, kes saaks aidata teil välja midagi, mida soovite. Oleks võimalik saada kaotatud või segi Southampton lennujaam.

Transport on teine oluline asi, mida pead teadma seoses Southampton lennujaam nagu te valmistada oma reisikuupäevad. Seal on sadamas, mis on usaldusväärsed ning mugavaim külastaja pakutakse autorenditeenust. Mõned on väga lugupeetud Autorent ettevõtete Southampton on määranud asub just väljaspool terminali hoones, kus saate üürida autot. Veenduge, et teil on mõelnud laialdaselt saadaval enne lahendada ühe, mis sobib hästi teenida teid firmad.

Kaaluda ühistranspordi

Teine alternatiiv rentides auto võtab takso. Taksod hea asi, et nad on valmis läbi rääkima väikese tasu eest. Seal on teised taksod, mille saate broneerida eelnevalt ja see maksab teile 15 £ Southampton lennujaama koos taksoga kesklinna piirkonnas. Kui võtta takso või keda Autorent on teie jaoks kallis, on võimalus kasutada ühistransporti. Raudteetranspordi valdkonnas ei ole halb variant, sest seal on Southampton lennujaam Parkway raudteejaamast located lähedal lennujaama.

On rong väljub jaama kesklinna iga tund ja teenib mitu teistesse sihtkohtadesse nagu Oxford, Portsmouth ja Londoni Waterloo. Samuti võite otsida bussid ja nad lahkuvad Southampton lennujaama 15 minuti tööpäevadel ja nädalavahetustel 20 minuti jooksul. Maksma bussi piletihind kulud määratakse kaugus katmiseks ja sihtkoha sa suundusime. Kaks on kõige levinum transpordiliikide ühistranspordi kasutamiseks välja Southampton lennujaam.

Kas olete kulutada paar tundi enne lahkumist Southampton lennujaam, tuleb palju asju teha, hoides ise kinni. Sa saab poest tollimaksuvabalt kaupu, võta mõned toit restoranides samuti tühistada raha ATM saadaval.

Korja asukoht

Kaarti:

Kliendi Hinnang
hinne: (4,8 / 5)
Sihtkohale lähimast kohast
» Southampton (5,8 km)
West Quay Road, Southampton, So15 1gz
» Portsmouth Sadam (24,1 km)
Portsmouth, Po1 3dt
» Portsmouth (24,7 km)
Limberline Ind Est, Hilsea, Portsmouth, Po3 5hl
» Portsmouth Southsea (26,8 km)
Partnership Bus Park, Rodney Road, Southsea, Po4 8df, Eng
» Andover (31,4 km)
Unit 2/3 Davenport Gate, Macadam Way, W Portway Ind Est, Andover, Sp10 3sq, Eng
1 Brunel Road, Churchfield Industrial Estate, Salisbury, Sp2 7pu
» Salisbury (34,5 km)
1 Brunel Road, Churchfield Industrial Estate, Salisbury, Sp2 7pu
» Basingstoke (37,7 km)
Lister Rd Ind Estate, Lister Road, Basingstoke, Rg22 4dq, Hampshire
Bournemouth Airport, Bournemouth, Bh23 6se
Sitemap